Kiire ja kaasaegne võimalus kutsuda teenindaja nupulevajutusega!


Teenindaja kutsumise süsteemid võimaldavad kliendil kutsuda teenindaja kohale otse lauast spetsiaalse konsooli abil. Kõik ettevõtte poolt müüdavad ja paigaldatavad teenindaja kutsumise süsteemid põhinevad juhtmevabal lahendusel. Tegu on nõrkvoolu seadmetega, mis töötavad avalikul sagedusel. Pärast laual oleva konsooli nupu või nuppude vajutamist, kuvatakse vastava laua number ekraanile. Teenindaja kutsumise süsteemide TCS-01-35 ja TCS-02-70 konsoolid on varustatud nelja nupuga: üldteenindus, jook, arve ja tühistamine. 

 

Monitor on paigutatud teenindajate jaoks hästi nähtavasse kohta, mis võimaldab teenindajal kliendi kutsele kiiresti reageerida. Teenindaja kutsumise süsteemide TCS-01-35 ja TCS-02-70 monitorid võimaldavad kuvada üheaegselt kõikide laudade numbreid ja teha vahet kolme erineva teenuse vahel (üldteenindus, jook, arve). Seda, millist teenust klient soovib, eristab teenindaja ekraanil nähtava numbri värvi järgi. Juhul, kui klient soovib korraga rohkem kui üht teenust, siis vaheldub ekraanil nähtava numbri värv. Mõlemad süsteemid võimaldavad vajadusel paigaldada lisamonitori (näiteks juhul, kui teenindada tuleb mitut korrust). Monitorid on varustatud välise UPS-ga, mis välistab voolu katkemisest või kõikumisest tuleneda võiva kahju seadmele ja selle seadistusele. Hoonetesse, kus seinte, põrandate või lagede materjal on signaali summutav, saab paigaldada signaali ülekandejaama või ülekandejaamad. Soodsates oludes levib konsoolist lähtuv signaal maksimaalselt kuni 200 m kaugusele. Teenindaja kutsumise süsteemid TCS-01-35 ja TCS-02-70 on lihtsalt häälestatavad, kasutatavad ja hooldatavad. Süsteemidel on 2 aastane garantii. Süsteemide komponente on vajadusel võimalik süsteemi müüjalt juurde tellida nii garantii ajal kui ka pärast seda. 

Piiper OÜ, Liimi 1-206, 10621 Tallinn, Eesti, tel +372 56666596, mob +372 56 843566, faks +372 677 0603, e-mail info@easywireless.eu